Vitajte!

 

Teší nás, že ste si pre svoj preklad vybrali práve nás.

Sme kolektív prekladateľov, ktorý zastrešuje niekoľko oblastí prekladu - od technických prekladov cez odborné, právne až po publicistické texty. Hlavnou špecializáciou sú však technické preklady, ako napríklad príručky, manuály, softvérové aplikácie, webové stránky a aplikácie.

Naše skúsenosti v tejto oblasti Vám zaručia, že výsledný text, ktorý dostanete, bude po každej stránke zodpovedať dnešným štandardom. Či sa už jedná o gramatickú, obsahovú alebo grafickú úpravu, našou snahou je poskytnúť vždy to najlepšie. Preto sa na nás s dôverou opätovne obracajú viacerí klienti.

Okrem štandardných prekladov rozličných dokumentov sa v dnešnej dobe kladie čoraz väčší dôraz na elektronické spracovanie prekladov, resp. využitie nástrojov počítačom podporovaného prekladu (CAT Tools) a prekladateľských pamätí. Táto oblasť sa neustále rozvíja a preto v nej nemožno zaostať. Naša špecializácia na technické preklady je priamo prepojená s využitím týchto prostriedkov, ktoré poskytujú výhody, ako jednotnosť terminológie, opakovateľnosť, možnosť dávkového spracovania dokumentov, rýchlejšie a presnejšie preklady, presnejšie vyhodnotenie objemu prekladaných materiálov a štatistiku. To zaručuje kompatibilitu spracovania materiálu vo všetkých štádiách - od zadania, cez samotný preklad, korektúru, finálne spracovanie až po publikáciu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kedykoľvek kontaktujte.

 

Tešíme sa na spoluprácu!

 

Mgr. Vladimir VANEK a kolektív